neděle 12. května 2013

Vítězové

Další turnaj je za námi tentokrát je to Madrid a další před námi. Finále dopadly podle očekávání,takže žádné překvapení se nekonalo. Jak už jsem psala v minulém článku příští týden se budeme věnovat turnaji v Římě.

Vítězka:

Finále mezi Serenou Williams a Marii Sharapovou nemělo jednoznačnou favoritku,ale v zápase bylo znát kdo má navíc. První set ten byl jasně Sereny skoro bych řekla že si Maria ani nezahrála 6:1. Druhý set byl velmi dlouho vyrovnaný,ale potom stočilo jedno prohrané podaní a vše bylo jinak Serena si připsala i druhý set 6:4. Serena tak vyhrála i pomyslnou bitvu o post světové jedničky.

Vítěz:

Tady snad ani není pochyb o vítězi pokud si myslíte Rafaela Nadala, tak myslíte správně. Rafa porazil i Stanislase Wawrinku. První set opanoval Rafael vše mu vycházelo a hrál svůj skvělý antukový tenis 6:2. Ve druhém setu se přeci jenom začalo Stanislasi dařit,ale stejně set nezískal a připsal si ho Rafa 6:4.

Rafa dnes získal svůj 40. antukový titul a to je požehnané číslo.