pátek 31. srpna 2012

výsledky zápasů, další velká senzace!!

Ahoj, dnes se hraje další kolo US Open a já vám sem budu průběžně dávat výsledky.
Právě začal zápas Petry Kvitové které doufám držíte také palce. ;)
A tady už pár výsledku které se teď udály.

A začneme senzací Laura Robson potom co vyřadila Kim Clijsters tak teď vyřadila i Číňanku Na Li 6:4 6:7 6:2.
Zápas jsem sledovala živě a řeknu vám Laura hrála famozně kdybych tenis tak moc neznala řekla bych ža tam hrála tenista top 10. A podle mého názoru tam Laura jednou i bude. :)

Marion Bartoli přehrála svoji soupeřku Mladenovic 6:2 6:4 a je případnou soupeřkou Petry Kvitové. :)

Obhájkyně titulu Samantha Stosur ukazuje že chce titul obhájit a zatím se jí to daří dnes smetla Lepchenkovou 7:6 6:2.

David Ferer vyhrál svůj zápas nad Sijislingem 6:2 6:3 7:6.

Peťa zatím hraje svůj zápas v prvním setu 1:1. POJĎ PEŤO!! Pokud chcete zápas sledovat živě tak můžete tady http://www.ziveprenosy.cz/kvitova-parmentier-us-open-2012-online-live-stream-zive-tenis-31-8-1900-sledovat-zdarma-internet-watch-free-tennis-flushing-meadows/ :)

Peťa vyhrála první set nad Parmentierovou 6:4 ale Petra hodně kazí naopak servis funguje výborně. :) DRŽÍME PALCE!!

Paes se Štěpánkem postupují dnes porazili dvojici Belluci/Souza 7:5 7:6.
:)

Petra Kvitová postoupila do osmifinále US Open porazila Francouzku Parmentierovou 6:4 6:4.
V osmifinále se utká s další Francouzskou tentokrát s Marion Bartoli .

Za chvíli vstoupí na kurt Lucie Šafářová proti Nadě Petrovové z Ruska. DRŽÍME PALCE LUCKO !!

Richard Gasquet porazil Klahna 6:3 6:3 6:1.

Obhájce titulu Novak Djokovic ukazuje svoji formu lehce si poradil s Dutra Da Silvianem 6:2 6:1 6:2.

Maria Sharapova ukazuje že je favoritkou turnaje včera smetla svoji soupeřku Burdetteovou 6:1 6:1.

Bohužel Lucka Šafářová nestačila na Rusku Petrovovou a prohrála s ní 4:6 5:7. :(

H+H postupují také dál holky zdolaly dvojici Barthelová/Maleková 7:6 6:3. :)

Lleyton Hewitt zdolal v dlouhém pětisetovém zápase Mullera 3:6 7:6 6:7 7:5 6:4.

John Isner porazil Fina Nieminena 6:4 6:7 6:4 6:3.

Andy Roddick si s přehledem poradil s Australanem Tomicem a prodloužil si tak poslední turnaj kariéry.
Andy vyhrál 6:3 6:4 6:0.

Victoria Azarenka ukazuje že je ve skvělé formě a přijela vyhrát dnes v noci smetla Číňanku Zheng 6:0 6:1.