sobota 25. srpna 2012

Petra Kvitová vyhrála již svůj devátý titul!

Peťka před malou chvíli vyhrála turnaj v New Havenu ve finále porazila Marii Kirilenko 7:6 7:5.
Tento zápas jsem sledovala živě a byly to nervy to vám řeknu tiebrejk byl velmi napínavý Petra měla hodně možností na výhru setu ale proměnila až  tuším 6.
A druhý set to byla jízda Petra prohrávala již 2:5 ale vzchopila se a zápas suveréním způsobem vyhrála.
Byl to opravdu nádherný zápas a ten tiebrejk by nejlepší v této sezoně a nesmím opomenout že v New Havenu dnes bylo velmi dusno což Peťe na její astma zrovna to jsou docela zlé podmínky. Na Peťe bylo vidět že toho má plné zuby. :D Ale dokázala to za tyto momenty stojí být tenisovým fandou.
Ani Maria nehrála špatný tenis ba naopak ale na Petru to dnes nestačilo. :)
Myslím si že Peťa je kandidátkou na získáni titulu na US Open tak doufejme že forma vydrží i tam. :)